| Madalina1455684 a întrebat:

Bunahappy
O tipa de la Avon mai exact cea de la pagina 117 ce reprezinta geanta Melissa, ochelari de soare Sadira si bijuteriile Kemi.
Are coafura aia, pare a fi o coada impletita dar mai exact cine poate sa imi explice cum se face?
Nu am parul asa de lung dar oricum imi este pana la jumatate spatele.
Cine poate sa imi explice? Sau poate exista ceva video pe youtube.
Fundoi ca de fiecare data:*

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Trebuia să dai și link-ul la care puteam vizualiza coafura, vise ciufulite! Așa...îmi pare rău!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Împletitura os de pește, asta este ai aici, si un video despre cum se face. Mari succese!

| Madalina1455684 explică:

Dar l-am dat.
Uita-te la intrebarile mele si o sa vezi ca ultima "intrebare" e cu link-ul.winking

| Amy_9572 a răspuns:

Spic...e foarte populara, dar nu toate fetele pot sa isi faca.
Eu pot sa imi fac singura (imi iese ca la revista), dar nu pot sa fac la alta fata (imi e frica sa nu o trag de par). Oricum, modelul cred ca se numeste "spic"