| Kasia a întrebat:

Parfumurile Poison si Hypnotic Poison de la Dior sunt diferite?

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Enorma. Din cate tin minte, Poisonul este intr-o sticla verde si mi se pare mult mai elegant, oarecum, decat Hypnotic Poison, care e intr-o sticluta rosie si e foarte dulce. Personal, l-am folosit mult timp pe al doilea si mi se pare cel mai puternic dintre cele doua si cel care miroase cel mai bine, desi persistenta este aceeasi.

1 răspuns:
| Decebalul a răspuns:

Am intrebat-o pe soramea ( experta la parfumuri happy ), si a zis ca hypnotic poison e mai bun, si ca miroase mai bine! Sper sa te fi ajutat! happy