| BeautifulAngel a întrebat:

pentru parul vopsit blond ce balsam ar trebui sa folosesc?
Funda:*

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Încearcă un balsam de la Kallos, sunt foarte bune.
Baftă!

| Paulla a răspuns:

Balsam pentru păr vopsit, ţi-l recomand pe cel de la Syoss.
Btw, foloseşte balsamul de păr odata la două spălări, altfel rişti să-ţi suprasoliciţi şi să-ţi încarci firul de păr.

| MariaIoana a răspuns:

Buna.Poti sa folosesti balsam si sampon special pentru par blond, sau este masca de par/balsam cu placenta si maduva animala.Este ft bun.Si eu folosesc; iti lasa parul atat de moale si catifelat :X si e doar pana in 10-13 lei happy

| Stephanie_2959 a răspuns:

Balsam pentru par vopsit... gasesti in orice magazin

| raluca48 a răspuns:

Balsam pentru par vopsit nu cred ca exista balsam pentru o anumita nuanta