| Snicker a întrebat:

Buna!
Placa asta de par e buna? http://altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&itemId =27055# mi-a atras atentia ca este pe baza de ioni, dar sunt indoita in privinta ei din cauza pretului, ca e ieftina.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Arata foarte bine. Mai e si de la Philips. oh go on
Cu atat mai bine ca e ieftina. ce, voiai sa dai 500 de RON pe o amarata placa de par care cica nu arde parul`. Pe naiba! laughing
Ia`ti`o ca e buna si ieftina. happy

6 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Da este buna! am si eu:X tot de aia

| Stefania a răspuns:

Buna!

Este una din cele mai bune!

Eu nu prea as da 100 lei pentru o placa. Se gasesc si la magazine fff bune si la 20-30 lei si tin fff mult si eu sunt mai multumita de ele decant de cele care sunt scumpe.

| danaalexa a răspuns:

Asta ieftina?rolling on the flooreu mi-am luat Remington cu 15. e buna sau nu e buna, tot placa e deci tare buna nu-itongue

| Doar1îngeR a răspuns:

Avand in vedere ca are invelis ceramic, e ok.
Si nu e ieftina, sunt placi si la 20 de lei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu zic ca e buna.se incalzeste la 210 gradehee heesi pretul e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte buna
mai ales ca e Philips care sunt cele mai bune