| NickyDawn a întrebat:

:).
Placa de par care lasa model ( nu stiu cum sa ma exprim, nu am experienta in domeniu ) are un nume special? Stiu ca are niste placute si le poti schimba, fiecare are modelul sau...
Gen: http://img17.mercador.ro/......grafii.jpg
Apropo, este ok pentru par? Nu vreau sa il arda :-s.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Din asta am si eu, am dat 50 lei pe ea acum vreo 5 ani si mi se pare ca se incalzeste prea tare(nu are buton de reglare a temperaturii), dar nu afecteaza parul daca nu o folosesti excesiv.Eu imi faceam parul creponat si statea foarte frumos, dar e bine daca gasesti una mai performanta.