| HіdeMσσn a întrebat:

Poate pentru unele persoane, aceasta intrebare va fi stupida dar ma imi puteti spune cum se prinde acest batic/esarfa pe cap, ca in aceasta poza http://www.facebook.com/....../photo.php si de unde imi pot cumpara, fiindca nu am prea am gasit. Multumesc anticipat. >:D<

Răspuns Câştigător
| clau17dia a răspuns:

Buna,de cumparat sincer nu stiu.dar cred ca pe la targuri de astea de vara gasesti, sau la piata.de prins, il indoi ca si cum l-ai rula, si apoi il legi in spate, sau poti sa il legi si sus daca e mai lung si ii faci o fundita frumoasa.succeswinking