| ForeignO a întrebat:

Buna happy
Prietena mea...
Are o problema. Parul ei, este cret la varf si pe dedesubt, drept pana in crestet, Este pana la umeri (cu carliontii. El daca ar fi drept ar fi mai jos de umar.)N-are breton, vrea neaparat sa-l tunda in weekend, ce ii recomandati? Cateva poze daca se poate.

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Ii recomad sa nu se tunda, deoarece daca zici ca parul ei este cret daca o sa fie mai scurt o sa fie si mai cret, pentru ca atunci cind parul este lung este mai greu, si se lasa in jos, dar daca il tunde o sa fie mai usor si o sa se ridice mai in sus o sa fie mai infoiat si mai cret, si bretonul nu o sa se aranjeze deloc.big grindeci zii sa sil lase lung ca o sa se aranjeze din ce in ce mai bine asa.

4 răspunsuri:
| ForeignO explică:

Catre Miha_Swe

Ei Bine, prietena inseamna mult pentru mine. Trbuie sa ma inteelgi, doar si tu ai prieteni nu? Si ea a avut aceasta problema inca de cand era mica. F\ata este ovala, poarta ochelari si are un par foarte... ei bine foarte ciudat. Mereuam vrut s-o ajut si acum, aflandu-ma pe acest site, speram sa-mi dati voi cateva ideihappy

| M.D.Eveline a răspuns:

Ii recomand sa isi umezeasca putin mama cu apa iar dupa aia sa dea pe varfurile drepte... dar dc iti pasa tie de parul tau sau al altuia ai 12 ani esti f micuta

| Ea.e. a răspuns:

Eu cand am avut parul lung canm pana la fund ashea laughing il aveam drept si parca mai rar si mai inspicat. Acum cand il am scur il am f ondulat si f umflat.

Zi-i sa nu se tunda ca presimt ca ar fi dezamagita si ea daca ea vrea sa aiba parul mai drept...