| Bibitzzzaa a întrebat:

(Primul care răspunde la aceasta întrebare cu un Răspuns eficient o sa primească fundita! ) va rog Răspundeți repede ( help ) :
Nu stiu câte dintre voi ați fost tunse in scări bine definite. Dar pentru mine e foarte nașpa m-am tuns asa acum 2 ani si cum mie imi creste foarte greu parul au rămas la fel! Dar problema este ca eu cand vreau sa mi-l îndrept, imi sta foarte umflat! Si am găsit o noua soluție... Sa il las doar pe cel mai lung de jos care e la fel tot si cel de sus sa mi-l împletesc sau sa il prind nu stiu dar CUM SA IL PRIND? Plecase Răspunsuri!

1 răspuns:
| Marian619 a răspuns:

Ce pitipoanca