| crackster a întrebat:

Problema mea este urmatoarea: Am parul cret, uscat si cu firul gros (ceva in genul cum au africanii doar ca este ceva mai moale).
Vreau sa stiu daca este vreun tratament in sensul asta sau ar trebui sa ma bucur de el asa cum il am?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu vrei bucle sau parul drept. Exista tratamente prin care iti indreapta parul "permanent"(dureaza cam 6 luni efectul) si care se fac la saloane dar sunt cam scumpe.

| XatomisX a răspuns:

Eu il am prea moale si subtire si vreau sa fie mai tare laughing tu invers laughing iti dau din al meu moale putin si dai si tu din al tau tare laughing

| hairpoint a răspuns:

Foloseste produse pentru definirea buclelor...nu placa pentru ca il vei distruge. gasesti aici: http://hairpoint.ro/....../index.php
Livrare in 48 de ore

| Peco a răspuns:

Daca ai parul putin mare, il poti intinde cu placa si sa folosesti balsam, alta solutie nu prea mai exista asa e parul tau si trebuie sa il accepti asa cu m este
... sper ca am fost de folos

| iuliabalascanu a răspuns:

Pentru definirea buclelor spala-te cu sampon si balasam de la joico sunt profesionale, sunt foarte bune se gasesc si pe net pe carespor.ro,acolo gasesti doar produse profesionale, cam scumpe dar se merita si cantitatea folosita este mult mai mica, te pup