| gya14 a întrebat:

Buna:*:*:** puteti sa imi spuneti niste modele de unghii albastre va rog. urgent! fundita cele mai multe modele

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Nu are rost sa iti tot explic aici bla bla, dar uite cea mai buna si usoara metoda:Intra pe google, seteaza-l pe imagini si scrie cuvinte cheie(modele unghii albastre).Si o sa iti dea la modele de te saturi! Tot asa poti intra pe youtube sa scrii tot acelasi lucru si o sa iti dea si ceva videoclipuri ca sa vezi si cum se face!winking, Bft te pup:*

| IzabellaLoredana a răspuns:

Uite scumpa, cauta aici. :)
http://google.com,da-i un search.
O seara placuta!

| gya14 explică:

Am cautat dar nu am prea gasit...de aceea am postat aceasta intrebare