| Ana19993 a întrebat:

Buna,Recent am inceput sa comand de pe Aliexpress.Si nu pentru ca nu am bani sa-mi cumpar si de aici dar sunt unele chestii care arata mult mai bine si unele care chiar nu le gasesc aici. Pana acuma am luat doar maruntaie dar m-ar tenta sa-mi cumpar o rochie.Anul acesta am multe nunti si imi e asa sa dau pentru fiecare nunta 200 de lei pe rochie.Dar am vazut si pe youtube si am mai auzit ca unele rochii nu arata ca in imagine.Stie cineva vanzatori seriosi ale caror rochii ar fi ok?

1 răspuns:
| Ducu123 a răspuns:

Site-ul este de incredere? As vrea sa cumpar ceva de aici, dar este pentru prima oara. Lucrurile ti-au ajuns bine?