| FloaredeLotus a întrebat:

Buna Recomandati-mi un demachiant care sa nu faca riduri sub ochi sa fie bun si pentru fata dar si pentru ochi

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Laptele demachiant Doina.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garnier Naturales si Doina

| EllaC2710 a răspuns:

Apa minelara de la Garnier. Este foarte buna.

| belciuge a răspuns:

Demachiante naturale:
Demachiant: infuzie din flori de tei sau de muşeţel si 4 linguriţe de lapte
Demachiant (reţeta Vivien Leigh): ulei de migdale, apa de trandafiri, suc de lamîie si alcool (toate in cantităţi egale).
Demachiant: 150g iaurt probiotic (cu culturi vii) si 50ml infuzie de anason (2 lingurite de seminte la 150ml apa fiarta)