| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna sambata merg la un party de halloween si nu am costum si nici idei...prima data m-am gandit la un costum de rockerita homemade dar nu prea merge, as vrea ceva de vampir pentru ca mi-am comandat de pe net colti de vampir, sau ceva de vrajitoare doar ca nu stiu exact ce culori s-ar potrivi cel mai bine...am si un costum de craciunita, dupa voi ar merge?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Craciunita vampirita.E ingenios, de ce nu?:d. Daca vrei in vampir, cel mai bine te imbraci in negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine a-ti iei niste cizme stralucitoare peste genunchi si niste navozi pe dedesubt, un corset gen ceva gothic + niste manusi la fel ca navzii cu degete sau fara.
Desi ar fi mai fain sa te i-mbraci in pisica neagra din Batman si poti sa ati pui si colti daca vrei!

Happy Hallowen

| claudia1888 a răspuns:

Hei! Cred ca cel mai bine ar fi sa alegi un costum de vampirita intrucat deja ai un element de baza, coltii.Costumul nu este foarte greu de realizat : te imbraci in negru o pelerina si machiaj.Intr-un cat costumul este aparent banal trebuie sa te axezi mult pe machiaj( cauta tutoriale pe youtoube). Sper ca te am ajutat