| Mariana696618 a întrebat:

Saptamna viitoare am un eveniment însă am observat ca nu am rochie dar nici un buget foarte mare..asa ca imi puteti recomanda un site anume? As vrea sa gasesc ceva decent sau o rochie care merge purtată o dată. sunt pe graba.????

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună.Îţi recomand site-ul sau aplicaţia Glami.ro unde ai o largă deschidere spre diferite modele, preţuri şi magazine care vând rochii, rochiţe sau fuste.Este un site destul de avansat în care poţi filtra preţul, mărimea, culoare, modelul dorit.
O seară bună şi sper să te ajute răspunsul meu!