| mmeme560 a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA! sad. Deci, vreau sa stiu daca telefonul Samsung s5260 star II face poze de 3, 2 megapixeli sau face de mai mult(adica scoate poze care se vad de 5 megapixeli). Mulumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioana2135 a răspuns:

La Samsung Star II, camera e de 3.15 megapixeli, si se vede super fain cand le pui p calculator

1 răspuns:
| Anuzzyka2000 a răspuns:

Am si face poze foarte bine pozele, daca vrei sa faci poza mai faina intra la camera la setari si da in jos si vei vedea video quality si da la superfine, o sa faca pozele mai bine, sa stii ca e super telefonul