| ingh3rash a întrebat:

Se organizeaza cursuri de belly dance in Ploiesti.Eu in colaborare cu o scoala de dans din Bucuresti dorim sa deschidem un asemenea curs deoarece in Ploiesti nu prea sunt scoli pentru asa ceva. Abonamentul e lunar.In curand va voi oferi si alte detalii.
Cunoaste cineva vreun spatiu(sala de clasa sau ceva in genul)unde sa ne desfasuram cursurile?

Lasati mesaj cu numele dvs si pagina de facebook si tel.
Cursurile inca nu au inceput, trebuie intai sa gasim loc pentru cursuri.

1 răspuns:
| Madalina21818 a răspuns:

Salut,,eu nu stiu loc pentru ce iti trebuie tie dar poti sa vezi pe net diferite anunturi cu sala sau ce iti trebuie tie sper ca te-am ajutat