| Yooana a întrebat:

Bunahappy se potrivesc colantii cu tenesi? help plz am colanti negri si tenesi roz si maieu negru cu putin roz:*:*

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da,de ce nu?
Dacă ai ceva roz pe bluza se va şi asorta. Şi ...vei şi părea mai slabă, fiindcă atenţia va merge asupra rozului pe care îl porţi.
Succes!

| greenabstract a răspuns:

Da, bineinteles :*

| AngiFmss a răspuns:

Depinde ce fel de tenesi:d daca sunt tenesi mai sus de glezna e ff ok:*

daca sunt tenesi pana la glezna si se vad sosetele sau pielea:-s cam nu

Dar da, mergbatting eyelashes

| AlllExAnDrA_8337 a răspuns:

Atunci inseamna ca merg ff bine una cu cealalta, insa poti sa adaugi mai mult roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal. Si daca nu merg ce? Fii creativa, fii tu prima care poarta ceva. Nu conteaza ce zice lumeawinking

| esecretdestat a răspuns:

Merg foarte bine, dar incearca sa-ti mai pui accesorii, sa ai mai multe culori pe tine, de exemplu bratari albe, verzi ( ce culori iti plac tie).

| Juster a răspuns:

Hei...Se potrivesc... vrei un procent amuzant? 000, 05 Unul Fals? 100%%Unul adevarat! 98% Team PwPaT Pm la pavy_dj_10