| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna searawinkingDeci nu mai stiu ce sa facsadam niste probleme mari cu parul big grinvreau sa ma tund la breton dar nah...pfff...am ochelaribig grin daca si voi aveti sau va imaginati ca aveti ochelari si vreti foarte mult breton:X:Xcum v-ati tunde?
Daca se poate si niste poze ceva big grin PROMIT CA DAU FUNDA
A da si ca tot am pus aici intrebarea la beauty & Fashion as dori niste clipuri cu ceva freze mai crazylaughingglm vreau niste frizuri cu impletituri(spic, normal, coada de peste etc)am vazut odata la o colega avea spic dar nu avea spic normal ci intr-o partestraight faceam incercat si eu dar nu imi iasa :d daca gasiti voi cateva clipuri cu instructiuni si modele imi dati si mie big grinbig grinmersi mult cum am sp mai sus dau funda:*:*

2 răspunsuri:
| mady07 a răspuns:

Buna uita-te pe facebook la Madalina Ciobanu si eu sunt aceea si am ochelari si am o tunsoare bob! Eu iti sugerez ca sa te tunzi bob big grin! Funda?