| Loly_9853 a întrebat:

E urgeenttt! Deci vreau sa fac comanda in c1/2011 AVON si as dori perlele de la oferta cu 19.99 lei si ca sa fie valabila oferta as vrea sa comand luciul de buze Glazwear. Ce cod pun la perle ca sa fie valabile la oferta? (perlele pg 83 perle pentru stralucire delicata este cumva codul asta 33258)? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| YoYoXoXoXD a răspuns:

Bună! Din câte am văzut în broşura nouă, pentru a cumpăra perlele pentru strălucire delicată la preţul de 19, 99 lei trebuie să cumperi un produs care se află pe paginile 78-97 şi cum luciul Glazwear se află la pagina 97... poţi comanda perlele cu 19, 99 lei. Şi da, perlele pentru strălucire delicată au codul 3325 8.
Sper că te-am ajutat!

1 răspuns:
| G3o0 a răspuns:

Deci cand faci comanda pui pur si simplu 33258 si codul nuantei alese al luciul de buze