| pink94 a întrebat:

Buna seara fetelor, am nevoie de parerile voastre in legatura cu produsele de la firma E. L. F,(daca ati comandat, daca sunteti multumite de calitatea produselor)daca pretul corespunde cu cel afisat pe site, si in cate zile ati primit coletul?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Da, am comandat.
Prețul corespunde cu cel afișat pe site (8 lei majoritatea produselor), acestea fiind de calitate superioară.
Dezavantajul este că prețul transportului este cam mare având în vedere că produsele vin la 3-7 zile după ce ai dat comanda.
Dacă vrei să comanzi și să plătești mai puțin la transport, întreabă-ți colegii/prietenii dacă doresc ceva, iar în momentul în care comanzi, calculezi cam cât ar trebui să dea fiecare pentru transport.
Baftă!

| darkvalentine a răspuns:

Sediul lor e in Arad, adica unde locuiesc eu. De multe ori ma duc sa cumpar direct de acolo si in marea majoritate sunt multumita de ei. Ca si oricare brand, are partile lui bune si partile rele. Daca mie nu mi-a facut bine de exemplu pudra, asta nu e o lege ca nici tie nu iti va fi. Eu zic sa te gandesti inainte sa pui comanda la nevoile tale. Nu sunt enorm de scumpe, deci nu ai nimic de pierdut.

| SabinaTH a răspuns:

Am auzit ca produsele de la E.L.F sunt destul de bune, doar ca problema asa cum ai intrebat si tu este pretul, care mi se pare destul de mic, bineinteles acesta se mareste dupa ce adaugi transportul. Dar poti mai bine sa incerci la un magazin sephora ( daca ai in magazin ) sau la un salon de make up/cosmetica si iti vor spune mai multe despre produsele de la E.L.F