| 7Catalinn a întrebat:

Pe 9 martie e nunta fratelui meu si eu nu am nici o idee cum sa ma imbrac, am cautat pe net si tot nimic. Vreau sa ies in evidenta asa ca m-am gandit sa ma imbrac casual.
Niste idei? va rog.

P.S : Nunta o sa fie la restaurant care o sa fie in alb si rosu.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana in martie mai este si nu are rost sa iti iei de pe acum ceva

| daηă a răspuns:

Încearcă un costum cu teniși laughing

| BiuL a răspuns:

La nunta mergi imbracat neaparat in costum, nu casual. Daca vrei sa iesi in evident ia o camasa deosebita cu imprimeu pentru ca majoritatea barbatilor vor avea camasi uni sau o cravata cu imprimeu mai deosebit dar atunci camasa sa fie simpla.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu poti sa te imbraci casual la o nunta, mai ales ca faci parte din familie.Du-te si tu prin magazine si cauta un costum frumos.

| Ramona000 a răspuns:

H&M

| Xennofull a răspuns:

Cauta la H&M..normal ar fi sa porti un costum ar pe tematica nuntei.

| BeCaUsEiLoVeYoU a răspuns:

Imbracate intr-un costum sau intro camasa, pantaloni, vesta, pantofi, cravata rosie, si freza ai cu creasta>