| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Buna seara TPU, maine ma duc la scoala pentru ultima oara in aceasta scoala deoarece sunt clasa a 8-a si iau mentiune...cum ar trebui sa ma imbrac, tin sa mentionez ca urc pe scena. Un tricou D&G elegant cu bermude de blugi rupti (asa e la moda) sau acelasi trcou cu blugi negrii lungi? Multumesc

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Tricoul de care zici si blugi negri lungi.Imbraca-te mai decent ca te duci la scoala si mai ales urci pe scena si te vad toate cadrele didactice.Ar fi mai bine sa porti o camasa(moderna, colorata nu conteaza).E doar parerea mea

| Jorah a răspuns:

Trebuia neapărat să zici că e D&G? laughing cu blugi negrii lungi mi se pare mai frumos, avand in vedere ca urci pe scena

| Nix15 a răspuns:

Bermude de blugi rupti nu prea suna ok. Un tricou sau o camasa cu o pereche de blugi ar trebui sa fie destul