| Corina34 a întrebat:

Si-a cumparat cineva tenesi Converse de pe Okazii? Cum sunt? Sunt originali?

Răspuns Câştigător
| Sk1j4 a răspuns:

Da.Eu mi-am luat multe perechi.In jur de 6 perechi mi-am cumparat pana acum.
Depinde.O pereche originali sunt in jur de 3 milioane.
Ceilalti la 1-1, 5 milioane nu sunt originali.Si depinde de ce iti trimite persoana de la care cumperi.El iti poate zice ca sunt originali si cand i ridici...nu

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Si-a luat prietena mea si originali is mult mai scumpi fie i-a a vazut in gen mai multe perechi si pe cele originale si si-a luat neoriginale.Succes! funda?