| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa ai volum la par ?Sau daca sampoanele pentru volum chiar isi fac efectul?

2 răspunsuri:
| sorinae a răspuns:

Sa stii ca sampoanele pentru volum isi fac efectul! si eu ma spal cu sampoane din astea si chiar isi fac efectul si arat super! funda?

| luiza71 a răspuns:

La mine una cel putin nu au nici un efect. daca vrei sa ai volum poti incerca sa ti-l tapezi sau cand iti faci baie sa til prinzi si dupa ce se usuca sa til lasi desfacut ca sigur o sa ai volum