| crisstiina a întrebat:

Stie cineva daca la H&M sunt preturile mari? big grin Ca vreau sa dau o "fuga" pana in Bucuresti si vreau sa stiu preturile. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| dragutza98 a răspuns:

Crisstiina depinde cand sunt reduceri!
eu mi-am luat o bluza cu 29 de lei este ok
si niste pantofi cu333lei

4 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Eu nu am o parere buna despre ei, cel putin nu mi se pare calitate prea buna. sorry

| Becca18 a răspuns:

Is ok preturilehappyEu mi-am luat o bluza cu 28 de lei.Numai rochiile is cam scumpe(in jur de 130 de lei)in rest is okhappyPoti sa mergi cu increderehappyImi dai plz fundita?

| AnaMaria_3575 a răspuns:

Sunt accesibile cat de cat, depinde de ce anume cauti, oricum merita sa dai un ban pentru ca sunt calitative si frumusele!

| Renee_7372 a răspuns:

Cand s-a deschis a fost o mica oferta acum nu mai gasesti la aceleasi preturi dar gasesti si ceva frumos la preturi accesibile sau incearca pe net la http://www.tzoale.ro/produs-TricouBaciFemei-Gri-441.html