| lolypop333 a întrebat:

Stiti cumva un truc util pentru gene mai mari. Nu vreau rimele sau dispozitive de intors genele ci ceva natural, o crema sau...
Dau funda.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cica ceva natural o crema, da crema este foarte naturala, creste in copaci.

| Imstrong a răspuns:

Bună!

Uite eu îţi recomand ceva ce am mai folosit si crede-mă că funcţionează!

Uleiul de ricin face minuni atât asupra părului făcându-l să crească, se poate folosii şi pentru unghii mai tari, dar nu numai, şi pentru gene.
Du-te la o farmacie oarecare şi cere un ulei de ricin pentru păr sau gene.
Nu e scump deloc.
Când ajungi acasă iti întingi puţin ulei de ricin pe gene o să le ai mult mai lungi. Crede-mă, merge!
Pa, pa! Sper că te-am ajutat, funda?

| lolypop333 explică:

Crytical, ma referam la o crema/ulei ceva. Am zis "natural" deoarece nu voiam rimele etc.