| Ahn a întrebat:

Stiti vreo metoda de a avea genele mai lungi si voluminoase? este ok sa folosesc dispozitive precum ondulatorul de gene, sau acel aparat care le curbeaza? De unde as putea sa imi achizitionez asa ceva?

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Il poti lua de la Oriflame, eu l-am luat cu 8 lei, arata asa : http://4.bp.blogspot.com/......C00156.JPG
Si e foarte bun, nu iti rupe genele cum se intampla cu cel de la Avon (gama Color Trend). Le curbeaza perfect, si daca vrei sa fie mai voluminoase natural, da-le seara inainte de culcare cu ulei de ricin, il gasesti la magazine naturiste :D. Si iti cresc si au mai mult volum (daca te dai o perioada de timp). Bafta!

| Beib a răspuns:

Mascara Magnify Efects-Avonewinking
Mult mai bine si simplulaughing

| electr9 a răspuns:

Uleiul de ricin te ajuta da sa ai genele lunci si dese!