| Aly28 a întrebat:

BunahappyStiti daca se pai poarta cizme peste genunchi in toamna-iarna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si linkul pentru HabarNuStiu care a uitat sa il puna, sper : http://www.divahair.ro/......_genunchi.

5 răspunsuri:
| di3tri a răspuns:

Cizmele peste genunchi se vor purta mereu. Singurul lucru pe care trebuie sa il iei in calcul este silueta ta. Se potrivesc persoanelor inalte si filiforme. Daca esti micuta de inaltime iti vor micsora optic picioarele.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cred că da. Uite aici niște modele care sigur se vor purta: http://hainefemei.info/ieftine/incaltaminte/cizme-de-toamna-modele-2011/

| HabarNuStiu a răspuns:

Cizmele peste genunchi sunt practic o provocare a modei. Ai nevoie de un simt dezvoltat al modei si un stil personal puternic conturat pentru a le purta cum trebuie, fara sa pari exagerata sau imbracata nepotrivit.

Intr-adevar tot mai multe femei au inceput sa poarte acest gen de cizme in cele mai diverse momente, dar nu toate reusesc sa asorteze frumos cizmele peste genunchi. Diva te invata cum sa porti corect cizmele peste genunchi si sa ai un look impecabil.

In primul rand, trebuie punctat faptul ca cizmele peste genunchi pot fi purtate cu fuste, rochii, jeansi skinny, colanti sau pantaloni stramti pe picior.
Pantalonii largi nu au ce sa caute in combinatia cu cizmele peste genunchi. Pantalonii conici, largi in partea de sus si stramti pe picior, cei harem, pantalonii office, cei evazati sau largi de sus pana jos sau jeansii cunoscuti sub numele de boyfriend's jeans nu trebuie purtati impreuna cu cizmele peste genunchi.

| roxyana03 a răspuns:

Da normal ca se poarta...love struck Cizmele peste genunchii sunt la moda, mai ales alea care se ia cu fusta:X:d

| AlexxandraAa a răspuns:

Buna! da se mai poarta!