| Uza a întrebat:

Stiu ca o sune cam ciudat urmatoarea mea intrebare dar asta e! Cum fac sa mi se ingrase parul mai repedE? Dupa ce fac baie, a doua zi e foarte aspru si imi sta foarte urat parul...si as vrea niste idei cum sa am parul gras a doua zi dupa baie sau macar urmatoare zi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| monicka a răspuns:

Ai putea sa iti treci mana mai des prin el.eu pun mana pe el tot timpul si se ingrasa f repede.

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Aici gasesti solutia potrivita http://www.topsanatate.ro/......-post.html

| CPaula a răspuns:

Nu trebuie sa ti se ingrase. Parul tau din cate spui e foarte uscat. Ai nevoie de o masca hidratanta. Poti sa iei de la Kallos, e in recipient foarte mare si nu costa mult. Si nu uita sa bei multa apa.

| pinguuina a răspuns:

Ai putea sa incerci sa te clatesti cu otet de merge. e foarte bun. Sau ai putea incerca ceva balsamurihappy. O zi faina sa ai