| gurytza a întrebat:

Sunt in dubiu despre extensiile mele. Am tot auzit ca daca nu este par natural se lipeste de placa/ ondulator, arata ca parul de papusa ff lucios, si daca il arzi cu bricheta miroase a plastic. Al meu l-am indreptat, l-am onulat( nu sevonduleaza bine dar nu se lipeste) nu s-a lipit nici d placa, la.m vopsit nu s-a lipit bine vopseaua de el dar este vopsit, in schimb este cam lucios, am luat si cateva suvite si l-am ars, mirosea cam a porc parlit nici decum a plastic. Ma puteti ajuta sa aflu daca e par natural?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te pe site-ul de unde le-ai luat, trebuie sa scrie daca este sau nu natural.

| Ionutszu a răspuns:

Fa diferenta cu cel din cap. daca miroase la fel la ardere cel mai probabil e real, si un alt indiciu este pretul pe care l-ai dat.

| gurytza explică:

Tiam zis el este cam lucios, fara d parul meu din cap.

| gurytza explică:

100%natural. Asa spune si multe fete si le pune la fata unde mi le.am pus eu.