| bloonduta a întrebat:

Sunt sigura ca toti stiti despre BB cream de la Garnier happy.Am citit despre ea pe internet si erau articole care o descriau ca fiind buna si altele care spuneau ca este groaznica si ca nici macar nu aduce a crema BB.Nu mai stiu ce sa cred.Eu am tenul gras(am auzit ca BB de la garnier nu este foarte buna pentru acest tip de ten) si nu am foarte multe cosuri dar am puncte negre sad. Folosesc un produs de la Bioderma care este si demachiant si lotiune tonica si este foarte bun pentru ca imi elimina excesul de sebum iar dupa ce o folosesc nu mai am fata uleioasa happy.Dar ma cam indoiesc de aceasta crema de la Garnier.As vrea sa imi cumpar o crema BB dar as vrea sa stiu de la ce firme este cu adevarat buna si nu facatura ca la Garniere.Stiu ca este fabricata de multe firme dar vreau sa stiu de unde este cea mai buna sau macar buna.Deci va rog nu imi recomandati facaturi si spuneti-mi daca ma insel in privinta cremei BB de la Garnier sau nu. Dau funda :*pentru cel mai bun si util raspuns!

1 răspuns:
| BombonicaXD a răspuns:

Eu am incercat-o si e foarte buna...si am tenul gras.Se poate sa nu-ti fie buna din cauza ph-ului tenului tau! Incearc-o!