| cameleonii a întrebat:

Are ceva daca folosesc de exemplu demachiant de la Bioten, o lotiune tonica de la Avon si o crema hidratanta de la Nivea? Adica ma refer ca nu sunt toate de aceeasi firma.

Răspuns Câştigător
| Ana_8420 a răspuns:

Nu, nu este nicio problema. Tot timpul am folosit produse de la firme diferite, stai linistita, n-are nimic! happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Important să fie bine pentru ten.
Nu scrie nicăieri că trebuie să iei toată gama de la aceeași firmă.
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

Nu

| laura_8904 a răspuns:

Nu e nici o problema happy

| Theyuu a răspuns:

Nu, stai linistita.Eu personal le folosesc pe toate de la Avon dar stiu de la verisoara mea care ea foloseste tot asa de la mai multe firme.Inainte ea avea tenul imbatranit si urat desi are doar 16 ani dar acum il are superb si chiar cu produse de la firme diferite.Nu cred ca are de vazut un produs cu altu tongue
fundita?:X