| nicole94 a întrebat:

sunt vopsita negru albastrui, dar nu m.am mai vopsit, si acum e un negru, as vrea sa imi fac suvite blonde cu nuantator pana ma vopsesc din nou, prinde culoarea asta? se vad suvitele? daca nu ce culoare e imi recomandati cu nuantator? help. funda

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Nu se prinde culoarea si nici alta culoare nu prea iese peste negru... daca vrei sa schimbi culoarea va trebui sa ai rabdare pana se ducea ea, sau pana creste tot parul.Eu m-am chinuit vreo 2 ani sa scap de negru.

| missReckless a răspuns:

Bună. Blond cu nuanţator, categoric n-o să iasă. Poate doar dacă-l decolorezi cu o soluţie pentru aşa ceva.