| EvaTramell a întrebat:

Tocmai mi-am comandat acest maieu http://www.zenda.ro/top-shred-to-minnie-bits-white.html# size=S. si as vrea sa stiu cu ce haine sa il asortez? mi-am luat si acesti colanti :http://www.zenda.ro/colanti-rainbow-cat.html#. Merge sa ii combin?
Ajutati-ma :3. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Foarte dragute hainele.Maieul ar merge cu o pereche de blugi scurti sau lungi, negri/albastri, in picioare cu sandale sau balerini.
Colantii fiind colorati, trebuie sa ii porti cu un maieu/ticou, intr-o singura culoare.Ar merge cu rosu, albastru sau negru.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Rosalinda19 a răspuns:

Ciao
Amandoua nu se potrivesc. Maioul merge la pantaloni de o singura culoare ( fie blugi, fie pantaloni albi sau de culoare roz, pot fi si colanti cu imprimeu alb-roz). Colantii sunt foarte colorati asa ca merge cu un maieu de aceeasi culoare (ori albastru, ori portocaliu, ori rozu- adica sa se asemene cu culorile de pe colanti). S-ar combina si doar cu un maieu negru, iar incaltamintea sa cuprinda aceeasi culoare ce au hainele.