| Iasmiine a întrebat:

Buna TPU a o problema! m-am pensat prea subtire si nu imi place.Intrebarea mea este ca ce pot sa fac sa imi fie mai dese si uniforme? ca nu am rabdare sa stau sa-mi creasca si daca imi cresc si arat urat asa cu ele nepensate. Nu vreau sa mi le fac cu creionul sa para mai dese ca arat ca naiba

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Te duci la un salon sa te penseze cei de acolo sun profesionisti si te vor pensa cum vrei tu, nu mai incerca sa te pensezi singura daca nu te pricepi

| Giutsa a răspuns:

Buna draga mea! Si eu fac des aceasta prostie.De obicei ma pensez la salon dar din cand in cand imi vine cate o idee mie sa ma pensez singura si le stric forma. Seara inainte de a te culca pune`ti ulei de ricin pe sprancene si lasa`l sa actioneze maxim 30 de min. Fa asa in fiecare seara iti va accelera cresterea sprancenelor dupa fugi la un salon si penseaza`te.Pup

| m0n1kmara a răspuns:

Incearca uleiul de ricin.

| ClaRa94 a răspuns:

Pensează-le complet, apoi fă-te cu creionul forma care-ţi place.

| AdelyN23 a răspuns:

Simplu, Le pensezi de tot, si dupa aia le tatuezi ca Andreea Banica big grin nu o sa mai ai probleme cu ele niciodata numai la Batranete o sa rada Oameni de tine laughing

| Elizuuuu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Nu ai ce facee...trebuie sa astepti, sau foloseste ulei de ricin