| ItsMatrix a întrebat:

Am auzit ca daca ma tund scurt cu nr.1 peste tot mi se regenereaza parul?
In ce fel mi se regenereaza? O sa il am mai des?
Vreau mai multe informatii.
Dau funda!
P.S - Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| ChristtineA a răspuns:

Da, daca te tunzi foarte scurt iti va creste mai des si mai repede.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este bine să te tunzi scurt,
mai ales,
când este cald!

Nu neapărat nr 1!

Dacă ai părul scurt,
te piepteni
„ cu degetele ",
și nu ai nevoie,
de pieptene.

| Matt24 a răspuns:

Este o prostie sa crezi ca daca te tunzi scurt iti va creste parul mai des, nu se intampla asa ceva.Nu o sa-l ai mai des, daca l-ai dat cu gel si fixativ si ai folosit placa si uscator pe el, atunci inseamna ca l-ai deteriorat putin si daca-l tunzi scurt, va creste mai sanatos.Sunt sampoane care te ajuta sa-l ai sanatos si regenerat.

| TheHunter38 a răspuns:

Adica iti va creste mai repede