| pisilove15 a întrebat:

Buna TPU am auzit ca poti sa iti colorezi parul cu creta de par dar eu nu am creta de par. Este buna si creta normala.Nu este toxica creta normala. funda

1 răspuns:
| justme97 a răspuns:

Logic e..ca daca dai cu creta normala pe par o se stearga.deci nu faci nimic cu ea, parerea mea e ca, daca tot iti doresti sa iti colorezi parul sa folosesti ceva potrivit pentru asta.de exemplu exista spray special pentru par in diverse culori, si se ia la spalare.sau acele "samponuri"colorate care la fel se duc dupa 2-3 spalari.se gasesc la magazinele cosmetice