| fashiongirl97 a întrebat:

Buna TPU.am foarte multe camasi in carouri si nu mai stiu cum sa le port? adica sa port o camasa cu blugi mi se pare cam banal. ceva sfaturi pls:*

Răspuns Câştigător
| xAmyx a răspuns:

Buna am eu o idee pentru tine.laughing poti lua niste colanti subtiri peste o pereche de blugi pana la genunchi sau scurti niste tenisi cu glezna sau fara laughing si o camasa la camasa poti sa sufleci manecile si sa inchizi un nasture la mijloc sau toti nasturi sau o poti lasa descheiata! happy fundita pls? puppy dog eyes =]]

4 răspunsuri:
| pakkk a răspuns:

Poti purat blugi cu un tricou si camasa descheiata peste happy

| madduu a răspuns:

Camasa suflecata la maneci si cu fustita bufanta dar camasa sa fie bagata in fustita si cu niste sandale sau tenisi.Astfel de camasi le poti purta la tenisi dar si la pantofi cu toc. Evita accesoriile o sa para prea incarcat! Fundita?