| mimii2 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de niste idei de coafuri cu, codite impletitebig grin.imi place foarte mult sa imi impletesc codite(am avut si codite africane). dar acum vreau ceva ce sa mearga si la scoala.cum sa mai imi impletesc parul? spic nu imi pot face singura. Si mentionez ca am parul pana la umerihappyniste idei, va rog?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Dimineata a răspuns:

Uite un video cu 2 feluri de coafuri, car emie personal imi plac.
Sper sa-ti place si tie!
http://www.dailymotion.com/......7_creation

| bya2011 a răspuns:

Lasa`ti parul desprins, suvitele din fata impletestele ( in stanga si in dreapta). Dupa ce ai impletit cele 2 suvite leaga`le (precum o coada "de cal") la spate. Vei avea un look dulce si interesant.:X:* Sper ca ti-am fost de ajutor.