| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Hei minna, care nu doarme? XD Deeci as cam avea nevoie de ajutor. Prietena mea cea mai buna vine la mine in curand, si ca sa nu ne plictisim, am spus ca vreau sa incerc sa ii aranjez parul. Dar problema e ca nu stiu cum;-; as vrea sa o impletesc, dar sunt groaznica la asta, mai ales cu parul ei...stiu sa impletesc in spic dar daca incerc cred ca va iesi un dezastru. As vrea niste idei de coafuri, sau ma rog, care sa fie mai dragute, s-o pot impresiona si cu care sa nu o dau in bara XD Parul ei e aspru si des, si de asta mi-e cam greu. Funda pentru un raspuns util^^ Si sa nu-mi spuneti ceva cu fishtail, ca stiu deja destule;-;

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Intra pe youtube si vedeti tutoriale. Vezi ce ii place si ce si-ar dori si incearca sa urmaresti tutorialul si sa ii faci si ei parul ca acolo. Cred ca ar fi mai distractiv decat daca ai avea tu deja tunsoarea aleasa.

Uite aici:

https://www.youtube.com/results?search_query=braids+for+medium+hair

https://www.youtube.com/......s?/results

Cred ca ai de unde alege.

| mathcat a răspuns:

Prindei juumatate de par la spate iar restul onduleazail.(e super simplu)