| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre. Sunt fata am 15 ani, 1,70 inaltime , 58 kilograme si 90-70-95. Ceea ce ma nemultumeste sunt ultimele doua masuri, credeti ca sunt prea grasa? Fara mistouri va rog frumos. Inca ceva, sunt de pe contul verisoarei mele, asa ca sa nu credeti ca ea a intrebat. :X:X:X:

Răspuns Câştigător
| Theo25 a răspuns:

Eu sugerez un 65-67 in talie si in rest e bine. esti inalta deci oricum nu ai cum sa pari grasa.eu am 1.68, 53 de kg, 90-65-92 si arat ok. Niciodata sa nu te infometezi sau sa iei pastile de vreun fel pentru ca nu ajungi nicaieri. Cea mai buna metoda pentru a face o talie frumoasa sunt exercitiile de aerobic. Gasesti pe google o multime; un corp tonifiat e mult mai placut la vedere decat unul subnutrit! Si normal e important sa te simti tu bine si sa fi sanatoasa mai ales ca ai 15 ani, pana la 20 corpul tau se schimba in permanenta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danadanutsa a răspuns:

Important e sa te simti bine in pielea ta!happy dar e bine stai linistita...