| TigancaTha a întrebat:

Buna TPU:*
Am nevoie urgenttt de ajutorr!
Am 16 ani si vreau sa imi fac yun tatuaj, parintii ma lasa...Si mi-e frica de dureree.As vrea sa mi-l fac pe spate si ma gandeam daca doare, adica stiu ca doare dar este o durere suportabila?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Nu doarehappy Stai linistita, eu am la incheietura mainii (si acolo e o parte sensibila) si n-a durut. O sa simti la inceput cand o sa-ti bage acul, dar dupa pielea se obisnuieste si numai simtilaughing

Cand a terminat tipa tatuajul numai vroiam sa plec de acololaughing Imi placea senzatia aialaughing

Si o sa-mi m-ai fac unu.si am tot 16happy

Te pup:*!

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Vai de mine! Nu o sa mori.O sa te doara dar nici sa mori de durere...
Eu am suportat operatie si apoi antibiotic si am stat in spital si nu am murit asa ca ia mai lasa frica, ai 16 ani.

| Minks a răspuns:

E ca si cum te-ar strapunge niste ace de o mie de ori pe minut.

| cucubau1992 a răspuns:

Va rog daca nu aveti habar de tatuaje nu mai spuneti omului sa-si faca laughing ca pe omoplat face pipi instant laughing of of daca ai nevoie de help sunt artist tattoo lasa-mi mesaj sau da-mi add si vb

| Upz0r3 a răspuns:

Depinde cat de sensibila esti tu tongue si verisoara mea sia facut un tatuaj pe la 16 ani pe spate, dar cum spatele este mai tare a zis ca nu a durut-o asa tare. Succes happy Funda te rog?

Răspuns utilizator avertizat