| Otilikaa a întrebat:

Am o intrebare:Cine stie cit costa un parfum original Chanel no 5?

Răspuns Câştigător
| byby0552 a răspuns:

Este un parfum scump dar cred ca mrita.
Are preturi diferite, preturile credc de la un magazin la altul sau de la un vanzator la altul.
Pretul poate incepe de la 300 lei pana la...un pret destul de ridicat.

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

La 100 de ml, 355 ron!
eu asa stiu, acum ca difera de la magazin la magazin, poate au reduceri sau chestii!
Sunt parfumuri mult mai frumoase decat chanel no 5!:-s parerea mea

| xlollypop a răspuns:

Nu sunt sigura dar avea o prietena si mi-a zis ca a dat vreo 400lei. funda?:*