| Taa_Roxana_Brunetha_1998 a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare credeti ca sunt foarte slaba la inaltimea de 1.66 si 50 kg? sincera sa fiu as vrea sa ma mai ingras la picioare dar numai la picioare, cateva sfaturi daca imi puteti da big grin...Dau fundita

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu zic ca esti ok, ai putea fi model.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Greu o sa reusesti sa te ingrasi doar la picioare, pentru a reusi, sfatul meu este sa te consulti cu un antrenor de fitness

| JulyStorm a răspuns:

Eu am 1.65 si am avut mult timp 50 kg. Stai calma, ca esti f bine. Probabil sunt multe fete care si-ar dori sa arate asa.

| Krosa a răspuns:

Http://www.culturism.ro/alimentatie/raportul-optim-greutate-inaltime.html da pai eu spun ca sa nu te grabesti ramai la nivelul de alimentatie fiindca da vei incepe sa mananci asa fara nepasare iti va pare rau fiindca s-ar putea dupa sa iti placa si dupa parca nu te mai poti abtime iti spun din experienta.
sfat. Picioarele slabe sunt la moda si mai ales daca sunt inalte.

| MădwMaary a răspuns:

Din cate te vad eu in poza de profil, esti frumoasa, si ai o silueta de invidiat. Eu cred ca nu trebuie sa te mai ingrasi. Pentru ca multe fete si-ar dori sa mai slabeasca, dar, cel mai important, conteaza si parerea ta. Eu te sustin daca vrei sa te mai ingrasi, desi eu cred ca arati bine. :d Sper ca ti-am fost de ajutor :*.