| HaloH a întrebat:

am o intrebare legata de emisiunea "Next Star"
Am vazut ca emisiunea "Next Star" este impartita in mai multe sezoane(ex: sezonul 1/2/3/4 etc), aceste sezoane au fiecare editii, editia 1, editia 2 etc in care vin copii si la final se alege unul din acea editite care primeste un trofeu(cu semnul de la next star).
Mereu l-am auzit pe Dan Negru cum spunea ca acel copil este in finala, dar nu am inteles care este faza cu finala asta? Daca el a luat trofeul nu a castigat acea editie next star? Sau este in finala adica mai are inca o proba?
CONCLUZIE:
Care sunt etapele daca mergi la Next Star? Preselectie, Semi-Finala(si acolo daca e frumos primesti trofeul ala) si mai este si finala care se desfasoara dintre toti castigatorii ediitilor? Ex: au fost 13 editii in sez 3, adica finala sez 3 o sa fie castigor unul dintre cele 13 persoane care au castigat fiecare o editie.

Răspuns Câştigător
| lilianaadelina a răspuns:

Inscriere,preselectie,semi finala(daca treci de finala serii) si finala mare(cu toti cei care au castigat fiecare editie)
Sper ca te-am putut ajuta