| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare, pot sa ma tund stil emo adica mai bombat sus daca am parul ondulat? Nu vreau sa mi-l indrept.

Răspuns Câştigător
| iloona a răspuns:

Buna! daca ai parul ondulat si iti faci ''creasta''aia in varful capului o sa iti stea ridicat acolo unde este mai scurt, este normal, acum decizia iti apartinehappy

4 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Uite un videoclip care s-ar putea sa te ajute : http://www.youtube.com/watch?v=ozaV66IRcxU&feature=related.
Vizionare Placuta!

| krysstal a răspuns:

Poti sa faci ce vrei cu parul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru ajutor tuturor.kiss

| timidd a răspuns:

Tunde-te dreak normal stil soldat si hai la lupta impotriva coruptiei de asta iti arde tie