| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.Am o mare problema cu cosurile.Am 18 ani si consurile au devenit deja o povara pentru mine.Am cosurri pe fata si mai nou au inceput sa imi apara si pe spate dar de acelea mari.Nu le mai suport, am fost la diversi dermatologi si am incercat diverse leacuri naturiste si babesti dar nu au dat nici un rezultat.Pe fata mi-au ramas pete rosii nu gauri si nu stiu cum sa scap de ele..Va rog ajutati-ma cu un tratament bun dar sa fiti siguri de el ca a dat rezultate la cineva ( nu vreau ceva cu zinerit am inceput sa fiu alergica la el ).Mai am o problema cu parul este drept, putin ars si cam rar, as dori o masca ceva de par pentru al avea mai des si firul sa fie mai tare (nu folosesc placa sau ondulator sau doar ocazional de 4 ori max pe an )...multumesc pentru ajutor :*

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Problema cu cosurile o sa dispara cand o sa ai o viata sexuala activa.winking

| FashionQueen a răspuns:

Eu zic sa iti faci un gomaje cu ceai de musetel la temperatura ridicata, apoi sa incerci usor de tot sa le mai scoti cat de cat.