| andreeea12345678910 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu bebelu meu face febra aproape de o saptamana el are 6 luni am fost la doctor de 2 ori da mi-a spus ca este o raceala si o sai treaca cica la fete trece repede ce trebuie sa fac? va rog spuneti

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

S-ar putea ca, la varsta asta, febra sa fie asociata si cu aparitia dintisorilor. De-aia nu cedeaza la tratament.

2 răspunsuri:
| ochiverzi91 a răspuns:

Am auzit ca pentru febra este bun oul. Iei un ou si incepi sa il "freci" cu el pe corp, pe brate, pe piept.iar cand il spargi apar niste chestii nerge in ou, nu stiu cat este de adevarat dar ai putea sa incerci, eu inca nu am avut ocazia sa incerc, dar nu are nici un efect negativ.Bineinteles ca oul nu se mai mananca.

| andreeea12345678910 explică:

Mersi mult la amandoi