| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de maricica. Weekend-ul acesta am iesit cu niste prieteni intr-un club.Ne am distrat destul de bine.Am facut si poze, insa cand le-am vazut am ramas uimita. Ochii mei nu sunt mari deloc, dar in poza au iesit destul de maricei si chiar strica toata foto(parerea mea). As vrea sa stiu daca exista vreun program sau nu stiu... ceva sa pot modifica pozele.Trebuie sa ma intalnesc cu ei in seara asta si mi-au spus sa i le arat si lor. Ce fac? Pls help me! dau funda

Răspuns Câştigător
| cristinelM a răspuns:

Da,sunt foarte multe programe.Pentru inceput as spune Photoshop dar probabil este putin cam greu de folosit,asa ca vin cu alte programele mult mai usor de folosit : photoinstrument, GIMP, PAINT.NET.Dar te sfatuiesc sa folosesti photoinstrument este un program foarte bun.
Daca o sa mai ai nevoie de anumite sfaturi cum sa folosesti anumite programe, intra pe blog-ul : http://blognoutati.wordpress.com/ si lasa un mesaj la contact. Spor la treaba.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbești de iluzii optice. Lasă pozele așa cum sunt, cine este perfect?
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Poti in photoshop

| Zenithf a răspuns:

Ochii TAI nu strica nici o poza, punct! Sau semnul exclamarii, whatever.
Poate imi trimiti si mie o poza, sa-si spuna parerea Expertul. :]

| sweetkidd a răspuns:

Exista photoeditor, dai la caricature au ceva de genu si gatahappy

| BlackR0se a răspuns:

PhotoShop happy

| Pavel5479 a răspuns:

Este un filtru specail in photoshop,, Liquify " cu care poti sa le schimbi marimea ochilor
uite si un tutorial : http://www.republicofcode.com/tutorials/photoshop/video/liquify.php

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Http://bancuriok.com/photoshop/online-photoshop/ apesi pe imagine si se deschide un photoshop dai la micire si alegi locul stiu ca nu poti sa le salvezi dar pe la ultimele comentari scrie cum poti, oricum sunt prieteni tai si te plac asa cum esti.