| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema vreau sa i-mi o pereche de pantofi la reducere de la Originals Penguin de pe bravosports.ro, numai problema e cu marimile ca nu are decat marimi fixe nu și jumatati mai la toate incalțamintele, excepții la unele branduri gen Lonsdale.
Au un tabel general de marimi dar care nu precizeaza și cm.
Eu am 26.5 în talpa + ca am cautat mult pe net o lista de marimi de la Originals Penguin și deabea am gasiy una care nici nu mi-s sigur daca e buna.
+ ca in ea erau trecute toate marimile in cifre + cm, iar eu m-am încadrat la 42.5 cea ce din pacate nu erau trecut la ei pe site, dar nu numai la un model anume!
http://www.bravosport.ro/......u-barbati.

Daca e cineva de aicea care are pontofi de la Originals Penguin sa i-mi zica și mie cum e treba cu marimile la ei, ca din cate știu știu ca difera calapodu în functie de brand și naș vrea sa ma pacalesc!
Î-mi place foarte muly acest model și aceștis de la Clarcks http://gearpatrol.com/2010/06/30/clarks-originals-pilton -town-shoes/ deoarece seamana cu cei purtati de marinari!
Dau funda daca î-mi gașete cineva macar cei de la Clarks!
Va multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| ciocolom a răspuns:

Mergeți personal la un magazin de încredere